DERİN İNŞAAT HİZMETLER

img img

Proje Tasarımı

Peyzaj proje ve tasarım hizmetimiz, konusunda uzman ve deneyim sahibi personelimizin müşteri taleplerini dinlemesi ve çalışmanın yapılacağı alanın keşfi ile başlamaktadır.

DETAYLI BİLGİ
img img

Aydınlatma Sistemleri

Bahçe aydınlatma sistemleri ile bahçenizdeki yapıların ve bitkisel kompozisyonun geceleri de ön plana çıkmasını ve değişik ışık oyunları ile daha ilgi çekici görünmesini sağlamaktayız.

DETAYLI BİLGİ
img img

Peyzaj Uygulamaları

Peyzaj uygulamaları, kapalı yapıların dışında kalan alanlarda, çevreye uygun olarak ve müşteri istekleri göz önünde bulundurularak yapılan çevre düzenlemeleridir.

DETAYLI BİLGİ
img img

Sert Zemin Uygulamaları

Sert zemin uygulamaları, ulaşım hatları, istinat duvarları, bina girişleri, merdivenler, yaya yolları, araç yolları, otopark girişleri, havuz içi ve çevresi, çocuk oyun alanları ve bahçe terasları gibi alanlara yapılan peyzaj uygulamalarını içerir.

DETAYLI BİLGİ
img img

Sulama Sistemleri

Sulama sistemleri, yeşil alanların sağlıklı ve düzenli bir şekilde sulanması için depo, hidrofor, boru, vana ve springlerin birleşiminden oluşan bir sistemdir.

DETAYLI BİLGİ
img img

Bakım ve Onarım Hizmetleri

DRN İnşaat, konusunda deneyim sahibi bakım ekibi ve peyzaj mimarları ile yeşil alanlarınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü gibi sağlıklı yapılarında tutabilmek için peyzaj bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

DETAYLI BİLGİ
Zafer Mah.205/25 Sk. No 1 Kaynaklar/Buca İZMİR
0532 066 79 33
0532 066 79 33
info@drninsaat.com
Copyright © 2021 Derin İnşaat Tüm hakları saklıdır. | Tasarım Elit SEO