Kısaca Hakkımızda

Derin İnşaat; proje tasarımı ve peyzaj uygulamaları alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir çevre düzenlemesi ve projelendirme firmasıdır. Konularında uzman teknik kadrosu ve tasarım ekibi ile kent ölçeğinden konut ölçeğine kadar tüm projelerde, tasarım ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Hakkımızda

Proje detayları, kesit, görünüş, metraj ve keşifler her bir projenin önemli bir parçasını oluşturur.

img_man_2

PEYZAJ UYGULAMALARI

Peyzaj uygulamaları, kapalı yapıların dışında kalan alanlarda, çevreye uygun olarak ve müşteri istekleri göz önünde bulundurularak yapılan çevre düzenlemeleridir. Peyzaj çalışmalarında, göze hoş görünen ve kullanım amacına uygun yaşam alanları oluşturmak amaçlanmaktadır.

Konusunda deneyim sahibi personellerimiz, önceden hazırlanmış peyzaj tasarımlarına uygun olarak, peyzaj mimarlarımız yönetiminde çevre düzenlemesi işlemlerini uygulamaktadır.

Peyzaj uygulamaları çevre özelliklerine ve bölgedeki mimari yapılara uygun olarak müşteri istekleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Her uygulama, bulunduğu bölgedeki mimari yapıyla ve çevreyle ilişki içerisinde olmalıdır. Seçilen bitkilerin ve diğer materyallerin, bölgedeki toprak, su ve hava koşullarına uygun olarak seçilmesine özen gösterilmeli ve bu koşullara en uygun malzemeler seçilmelidir.

Derin İnşaat; üstlendiği tüm projelerde sahip olduğu kalite yönetim sistemini uygulamayı ilke edinmiştir. Peyzaj uygulamasının çevreye uygun olarak oluşturulması kadar bakımının ve onarımının yapılması da önemlidir. Bitkisel ve yapısal peyzajın korunması ve sağlıklı gelişiminin sağlanması ancak sürekli ve bilinçli bir bakım programı ile mümkün olmaktadır. Derin İnşaat peyzaj uygulama hizmetlerinin yanı sıra peyzaj bakım ve onarım hizmetleri de vermektedir.

Uyguladığımız tüm projelerde, tasarım aşamasından uygulama aşamasına ve sonrasındaki bakım-onarım aşamalarına kadar tüm aşamalar peyzaj mimarlarımız ve ziraat mühendislerimiz tarafından denetlenmektedir.

Fotoğraf Galerisi

Zafer Mah.205/25 Sk. No 1 Kaynaklar/Buca İZMİR
0532 066 79 33
0532 066 79 33
info@drninsaat.com
Copyright © 2021 Derin İnşaat Tüm hakları saklıdır. | Tasarım Elit SEO