İZMİR İNŞAAT & PEYZAJ

Günümüzde ise tüm bu peyzaj ve projelendirme hizmetlerimizin yanı sıra sulama sistemleri kurulumu, havuz sistemleri, aydınlatma, yapay kuyu ve gölet oluşturma, oyun ve spor alanları kurma, altyapı-üstyapı inşaat işleri ve kent temizliği alanlarında da hizmet vermekteyiz. Özel sektör projelerimizle birlikte kamu kurumlarına da çevre düzenlemesi, projelendirme, bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz.

DRN inşaat peyzaj çevre şehir planlama İzmir İnşaat eğitimli ve deneyimli kadrosuyla, çevreci hizmet anlayışı ve uyguladığı yenilikçi tekniklerle kalitesinin yanı sıra güvenilirliğini de kanıtlamış bir projelendirme ve uygulama firmasıdır. Peyzaj mimarlığı alanının her dalında hizmet veren firmamız, malzeme temini konusunda da geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Neden DRN İNŞAAT

Müşteri Odaklı

Hizmet talebinde bulunan her müşterisinin; ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini detaylı bir şekilde analiz ederek; müşteriye özel iş yapış modelleri geliştirir.

Tam Zamanında

Sektörümüzde sıkça yaşanan kayıp ve hasar sorunları yaşanmazken; tam zamanında, doğru adrese hasarsız bir şekilde yapılan teslimat ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

Genç Mühendislik

Ekip çalışması ruhu ile, üstlenmiş olduğu projelerde kendini de geliştirmeyi görev kabul etmiştir. Bu doğrultuda faaliyetler tüm hızıyla devam etmektedir.

Uygun Fiyat Prensibi

Sektör birikimi ve sunmuş olduğumuz hizmet çeşitliliğinin verdiği güç ile operasyon maliyetlerinizi minimize ederek, verimliliğinizi arttırmayı hedef alırız. Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyoruz.

Güvenilirlik

Kendi ekibinin genç ve yenilikçi ruhu ile birleştiren; kendisine duyduğu güveni, sunduğu kaliteli ve üstün hizmet ile müşterisine yansıtan güçlü bir kurumdur.

Duyarlılık

Müşteri Hizmetleri Servisimiz, size sorun yaşatmamak için tam yetki ile çalışmaktadır. Her hangi bir sorun veya aksama anında, Müşteri temsilciniz en kısa sürede, soruna dair çözüm ile size geri dönüş yapacaktır.

Zafer Mah.205/25 Sk. No 1 Kaynaklar/Buca İZMİR
0532 066 79 33
0532 066 79 33
info@drninsaat.com
Copyright © 2021 Derin İnşaat Tüm hakları saklıdır. | Tasarım Elit SEO