Kısaca Hakkımızda

Derin İnşaat; proje tasarımı ve peyzaj uygulamaları alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir çevre düzenlemesi ve projelendirme firmasıdır. Konularında uzman teknik kadrosu ve tasarım ekibi ile kent ölçeğinden konut ölçeğine kadar tüm projelerde, tasarım ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Hakkımızda

Proje detayları, kesit, görünüş, metraj ve keşifler her bir projenin önemli bir parçasını oluşturur.

img_man_2

Peyzaj Tasarımı ve Projelendirme

Sert zemin uygulamaları, ulaşım hatları, istinat duvarları, bina girişleri, merdivenler, yaya yolları, araç yolları, otopark girişleri, havuz içi ve çevresi, çocuk oyun alanları ve bahçe terasları gibi alanlara yapılan peyzaj uygulamalarını içerir.

Zemin döşemelerinde, uygulamanın yapılacağı alana uygun birbirinden farklı özelliklerde olan materyaller kullanılabilmektedir. Bu materyaller alanın kullanım amacına göre doğaltaşlar, kilitli parkeler, empreyeli ve ham ahşap döşemeler, epdm kauçuklar ve mozaik döşemelerden oluşmaktadır.

Sert zemin kaplamaları peyzaj mimarisinde önemli bir yer tutmaktadır. Doğaltaşlarla yapılan kaplamalar peyzaj alanlarının hem estetik açıdan hem de fonksiyonel açıdan bir bütünlük içerisinde olmasını sağlar.

Yaşanılabilir mekanlar oluşturmak üzere hareket eden DRN İnşaat, konularında uzman personeli ile sert zemin uygulamaları ve uygulama sonrası bakım-onarım hizmetleri sunmaktadır.
Peyzaj projelendirme birçok iş disiplininin bir arada çalışmasının gerektiği detaylı bir süreçtir. Bu projelendirme sürecinde en başından sonuna kadar 25 yılı aşkın süredir hizmetler veriyoruz.

İstinat duvarı uygulamaları


Eğimli arazilerden faydalanmak, kayma ihtimali olan bölgelerde tehlikeyi engellemek, binaların zemin duvarlarını oluşturmak, çukurda kalan bölgelerin cephe duvarlarını sabitlemek gibi amaçlarla dikey ya da dikeye yakın olarak inşa edilen yapılara istinat duvarı denilmektedir. İstinat duvarlarındaki genel amaç kayma tehlikesini en aza indirmektir.

DRN İnşaat, konusunda deneyim sahibi personeli ve inşaat mühendisleriyle, bahçe duvarı ölçeğinden büyük inşaat projelerine kadar tüm yapılara istinat duvarı uygulayabilmektedir.

 

Yürüyüş yolu uygulamaları

Bahçelerin etkin kullanılabilmelerinde en önemli unsurlardan birisi de yürüyüş yollarıdır. Yürüyüş yollarını; kullanım amacınıza, bahçe düzeninize ve dış mekanınızın estetiğine uygun olarak farklı ebat ve özelliklerdeki materyallerle oluşturulabilmekteyiz. Yürüyüş yollarının uygulamasında, yolların kolay yürünebilir olmasına, gitmek istediğiniz yere en kısa sürede varabilmenize ve estetik açıdan güzel görünüme sahip olmalarına özen göstermekteyiz.

Zafer Mah.205/25 Sk. No 1 Kaynaklar/Buca İZMİR
0532 066 79 33
0532 066 79 33
info@drninsaat.com
Copyright © 2021 Derin İnşaat Tüm hakları saklıdır. | Tasarım Elit SEO