Kısaca Hakkımızda

Derin İnşaat; proje tasarımı ve peyzaj uygulamaları alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir çevre düzenlemesi ve projelendirme firmasıdır. Konularında uzman teknik kadrosu ve tasarım ekibi ile kent ölçeğinden konut ölçeğine kadar tüm projelerde, tasarım ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Hakkımızda

Proje detayları, kesit, görünüş, metraj ve keşifler her bir projenin önemli bir parçasını oluşturur.

img_man_2

AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Bahçe aydınlatma sistemleri ile bahçenizdeki yapıların ve bitkisel kompozisyonun geceleri de ön plana çıkmasını ve değişik ışık oyunları ile daha ilgi çekici görünmesini sağlamaktayız.

Bitkilerden süs havuzlarına, oyun bahçelerinden oturma alanlarına kadar özenle oluşturduğunuz bahçelerinizin ışıklandırılması da peyzaj tasarımının temel bir parçasıdır. Sadece görsel amaçlı olmayan aydınlatma sistemleri, bahçenizin işlevselliğinin ve güvenliğinin arttırılmasına da katkı sağlamaktadır.

Su aydınlatmaları ise, suyun içerisinden veya dışarısından olmak üzere ikiye ayrılır. Bu uygulamalar da hem estetik görünüm açısından hem de güvenlik açısında son derece önemli aydınlatma sistemleridir.

Konusunda deneyim sahibi personellerimiz ve elektrik mühendislerimiz, farklı özelliklere sahip dekoratif aydınlatma elemanları ile bahçe çevresi ve girişi, havuz, garaj kapısı, şelale, merdiven ve ihtiyaç duyduğunuz diğer yerlerde peyzaj aydınlatma sistemlerini uygulamaktadırlar.

Fotoğraf Galerisi

Zafer Mah.205/25 Sk. No 1 Kaynaklar/Buca İZMİR
0532 066 79 33
0532 066 79 33
info@drninsaat.com
Copyright © 2021 Derin İnşaat Tüm hakları saklıdır. | Tasarım Elit SEO