Kısaca Hakkımızda

Derin İnşaat; proje tasarımı ve peyzaj uygulamaları alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir çevre düzenlemesi ve projelendirme firmasıdır. Konularında uzman teknik kadrosu ve tasarım ekibi ile kent ölçeğinden konut ölçeğine kadar tüm projelerde, tasarım ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Hakkımızda

Proje detayları, kesit, görünüş, metraj ve keşifler her bir projenin önemli bir parçasını oluşturur.

img_man_2

Peyzaj Malzemeleri Satış Yeri

Peyzaj Malzemeleri Satış Yeri

Peyzaj Malzemeleri Satış Yeri olarak özellikle dış mimari alanında oldukça başarılı olan bir sistem ile çalışır. Bu duruma ek olarak firmamızın en önem verdiği nokta geri dönüşüm alanıdır. Yeniden kullanım ve geri dönüşüm konusuna büyük çalışmalar yapan firmamız kullandığı malzeme ve gübre gibi yeniden dönüştürülecek malzemeleri titizlik ile seçer. Bahçe gibi alanları sadece bitki ve süs eşyaları ile değil tarihi eser görünümü olan masa ve sandalye gibi ürünler ile tıpkı bir park havasında bam başka bir bahçeye sahip olmanız mümkündür. Firmamız peyzaj alanında çok dikkatli ve sizin zevkinize uygun şekilde çalışır. Çalışmalarımız tamamen sizin zevkinize uygun şekilde yapılıp her hangi bir mağduriyet yaşamazsınız.

Peyzaj Hizmetleri Nelerdir?

Genel olarak pek çok konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Ancak en çok kullanılan sistemlerimiz dış mekan aydınlatma, bakır ve geri dönüşüm ürünlerini doğru kullanım, havuz yapımı ve havuz kenarı bitkileri, duvar saksı ve duvar bitkileri, tarihi dönmeden kalma süs ve bahçe eşyaları ve dış mekan mimari kullanımı en çok tercih edilen hizmetlerimiz içinde yer alır. Özellikle havuz ve havuz etrafına yapılan bitki çalışmamız oldukça tercih edilen bir sistemdir. Havuz alanlarında bulunacak olan bitkilerin özellikle seçilip özel bakımlara ihtiyacı olan bitkiler olacaktır. Gerekli özen gösterilmediği zaman kısa sürede çürüyerek kötü bir görüntü sağlayacaktır.

Peyzaj Çeşitleri Nelerdir?

DRN inşaat firması olarak pek çok peyzaj çeşidi olduğu söylenebilir. Peyzaj çeşitlerinin ilki doğal peyzaj olup doğada kendi kendine bulunan malzemelerin birleşimi ile yapılır. Bir diğer peyzaj çeşidi ise doğa ve insanların yaptığı bir birleşim sonucu kültürel peyzajdır. Meyve ve sebze ekinleri gibi malzemelerin ilgilenmesi konusu ise kırsal peyzaj olarak adlandırılır. Peyzaj sistemleri arasında en kullanılan sistem kırsal peyzajdır. Kentlerde kentsel dönüşüm ile birlikte gelen bu sisteme ise kentsel peyzaj adı verilip bu sistem ise şu an şehirlerde sıklıkla kullanılır. Bir diğer peyzaj çeşidi ise ormanlık alanlar için yapılan orman peyzaj sistemidir.

Fotoğraf Galerisi

Zafer Mah.205/25 Sk. No 1 Kaynaklar/Buca İZMİR
0532 066 79 33
0532 066 79 33
info@drninsaat.com
Copyright © 2021 Derin İnşaat Tüm hakları saklıdır. | Tasarım Elit SEO