Kısaca Hakkımızda

Derin İnşaat; proje tasarımı ve peyzaj uygulamaları alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir çevre düzenlemesi ve projelendirme firmasıdır. Konularında uzman teknik kadrosu ve tasarım ekibi ile kent ölçeğinden konut ölçeğine kadar tüm projelerde, tasarım ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Hakkımızda

Proje detayları, kesit, görünüş, metraj ve keşifler her bir projenin önemli bir parçasını oluşturur.

img_man_2

Peyzaj Bitkileri

Sonbahar mevsimi bitiyor iken birçok bahçe ve ev sahibi peyzaj bitkileri ile bahçesini kışa hazırlamaya başladı. DRN inşaat firması olarak her alanda sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için sürekli olarak çalışmaktayız. Peyzaj bitkileri alanında üstün hizmet veren ve üst kalite malzemeler ile en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bahçenize en iyi şekilde bakıp, tüm bakımlarını en iyi şekilde yapmanız ilerleyen süreçlerde çürüme alanında büyük yardımcınız olacaktır. Bahçelerin içinde yeni bitkiler için yer açın ve yeni bitkilerin olacağı yerleri iyi belirleyerek bahçenize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Firmamız sizler için alt yapı kontrolü yaparak yeni çim ekimi gibi konularda tamamen yardımcı olmaktadır.

Peyzaj Hizmetleri Nelerdir?

Firmamız sizler için alt yapı kontrolü, ilaçlama ve gübreleme alanı gibi pek çok yerde üstün hizmet sunmaktadır. Kullandığımız üst kalite malzemeler ile sizleri hiç bir alanda mağdur etmemeye dikkat etmekteyiz. Bahçenizde yer alan tüm bitkilere ölçülü şekilde besin takviyesi yaparak sizlere ve bitkilerinize en iyi şekilde bakmaktayız. Bahçenize bakım yapmanız için en uygun süre ilkbahar ve sonbahar zamanlarıdır. Fidan dikme ve çim yenileme gibi işlemleri bu dönemlerin içinde yapmak bitkilerin daha iyi verim vermesi için önemlidir. Bu dönemlerin dışında yani kıs ve yaz aylarında bazı bitkiler kış ayında bazıları ise yaz ayında gelişip meyve verdikleri için bu dönemlerde bakım yapılmalıdır.

Peyzaj Bitki İşlemi Nasıl Yapılmalıdır?

Genel olarak bahçenin mimari yapısı ve ilerleyen zamanlarda nasıl bir yapısı olacağı ile ilgili belirlenen bu süreçte yeni yapılan bahçe ve balkon gibi alanlarda belirli çalışmalar yapılarak gerekli mimari yer belirlenir. Bahçenizde yapılacak olan bu işlemlerin içine ilaçlama ve gübreleme işlemleri de dahil olup, İlerleyen süreçlerde nasıl bir halde olacağı gibi pek çok alana dokunan peyzaj mimarlarımız sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Kullanılacak olan bitki ve malzemeleri bulunduğu alana ve sizin tercihinize göre en uygun şekilde seçerek mükemmel bir bahçe hazırlayarak tüm alanları en iyi şekilde düşünen firmamız üstün kalite malzemeler ile çalışır.

Fotoğraf Galerisi

Zafer Mah.205/25 Sk. No 1 Kaynaklar/Buca İZMİR
0532 066 79 33
0532 066 79 33
info@drninsaat.com
Copyright © 2021 Derin İnşaat Tüm hakları saklıdır. | Tasarım Elit SEO