Kısaca Hakkımızda

Derin İnşaat; proje tasarımı ve peyzaj uygulamaları alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir çevre düzenlemesi ve projelendirme firmasıdır. Konularında uzman teknik kadrosu ve tasarım ekibi ile kent ölçeğinden konut ölçeğine kadar tüm projelerde, tasarım ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Hakkımızda

Proje detayları, kesit, görünüş, metraj ve keşifler her bir projenin önemli bir parçasını oluşturur.

img_man_2

Otomatik Sulama Satış Yeri

Otomatik Sulama Satış Yeri

DRN inşaat siz ve bahçeniz için daha iyi bir sulama sistemi kullanmanız için otomatik sulama sistemlerinin satışını yapar. Satışını yaptığı bu otomatik sulama sistemleri ile hem su tasarrufu yapıp hem de bitkilerinizi en iyi şekilde sulama yapabilirsiniz. Bu sistem ile fazla su faturaları ödemekten ve açık bırakılan musluk gibi dertlerden kurtulmuş olursunuz. Bu sistem ile akarsu, göl ve kuyu gibi yerlerde bulunan sular yardımı ile sulamam yapabilir ve işlenmemiş sular kullanarak bitkilerinizin daha iyi sular ile yetişmesini sağlamanız mümkündür. Bu sulama yöntemleri pek çok şekilde tasarlanıp alınan basınçlı suyu belirli alanlara dağıtarak bahçe ve tarla gibi alanlarda eşit su dağılımını sağlar.

Otomatik Sulama Nasıl Yapılır?

DRN inşaat firması olarak otomatik sulama işlemlerinde çok titiz ve temiz şekilde çalışarak bahçenize uygun olan sulama yöntemi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Ancak bahçe sulama sistemlerinin içinde her hangi bir farklı seçenek bulunmaz. Sulama sistemleri belli beyin yapılarına göre yapılıp sulama kısımları farklı büyüklüğe göre yapılıp belirli aralıklar ile sulama yapılır. Bazı kişiler zaten yağmurun olduğunu ve bu sistemlerin gerekli olmadığını düşünebilir. Ancak bu sistemler su tasarrufu yapmanız ve belirli bitkilerin fazla su almaması gerekir. Bu sistemlerin belirli su dağıttığı için tarla ve bahçelerde kullanımı şarttır.

Sulama Alanları Nelerdir?

DRN inşaat sizler için sera ve özellikle bahçelerde üstün kalite ile hizmet veren sayılı firmalardandır. Genel olarak sera gibi büyük alanlarda bu sulama sistemlerine rastlamış olmanız mümkündür. Bu sistemler büyük alanlarda bulunan sebze ve meyve fideleri gibi pek çok bitkiyi aynı anda sulamak ve yeteri kadar su alımı için önemli cihazlardır. Aynı zamanda kirli su gibi atık sularını atmanızı sağlayan bir sistem bulunur. Kullanılan malzemeler çok çeşitli ve büyük alanlarda sulama kapasitesi olan bir sisteme sahiptir. Firmamıza 7/24 ulaşarak gerekli bilgileri verip kısa sürede sulamanın başlaması için bir sisteme bağlı kalınmıştır.

Fotoğraf Galerisi

Zafer Mah.205/25 Sk. No 1 Kaynaklar/Buca İZMİR
0532 066 79 33
0532 066 79 33
info@drninsaat.com
Copyright © 2021 Derin İnşaat Tüm hakları saklıdır. | Tasarım Elit SEO