Kısaca Hakkımızda

Derin İnşaat; proje tasarımı ve peyzaj uygulamaları alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir çevre düzenlemesi ve projelendirme firmasıdır. Konularında uzman teknik kadrosu ve tasarım ekibi ile kent ölçeğinden konut ölçeğine kadar tüm projelerde, tasarım ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Hakkımızda

Proje detayları, kesit, görünüş, metraj ve keşifler her bir projenin önemli bir parçasını oluşturur.

img_man_2

İzmir Peyzaj Bitki Satışları

İzmir ili ve ilçelerinde öncü bir firma olan DRN inşaat peyzaj bitki satışında çok fazla ve üstün hizmeti olan bir firmadır. Peyzaj bitki alanında öncü olan bu firma peyzaj bitki satışları ve peyzaj bitki alanında sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Sunduğu hizmetlerin içinde sadece peyzaj bitki hizmeti değil, hazırladıkları bölümleri en ince titizlik ve yüksek profesyonellik İle sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Peyzaj bitki alanında en iyi çalışmaları yapan ve hiç bir şekilde sizleri mağdur etmeyen DRN inşaat meyve fidanları, süs bitkileri gibi pek çok alanda sizlere en iyi hizmeti veren bir firma olarak çalışmaktadır.

Peyzaj Bitki Çeşitleri Nelerdir?

DRN inşaat firması olarak kullandığımız tüm bitki çeşitlerinde üstün kalite ile oldukça fazla ilgi görmektedir. En çok tercih edilen ürünlerimiz saksı bitkileri olurken, ağaç fidanları gibi pek çok alanda bahçelerinizi en iyi şekilde hazırlayarak hem mimari alanda hem de iyi şekilde bahçenizi hazırlayarak sizlere sunmaktayız. Çin gülü gibi bahçelerde sık sık görülen ve bahçenize değişik hava katacak bitkileri kullanarak mimari açıda büyük bir yer kaplar. Eviniz ve bahçenizde sarmaşık şekli gibi bitkiler kullanarak tam olarak bir hikaye kitaplarında bulunan bir eve sahip olmanızı sağlamaktayız. Evinizin ne kadar güneş aldığına göre bitkiler kullanarak en iyi şekilde döşemesini sağlamaktayız.

DRN İnşaat Hizmetleri

DRN inşaat sizler için ağaç, fidan ve çiçek gibi pek çok alanda İzmir ili ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Sunduğu hizmetlere ek olarak meyveli ağaç ve sebzelerin ekildiği alanları oluşturarak bulunduğunuz bölgeye en uygun bitkileri ekerek belirli bitkileri ekerek meyve vermesi için kolaylaştırması adına vitaminler uygular. Uyguladığımız vitaminlere ek olarak böcek ilacı ve gübreleme işlemi ile pek çok farklı işlemi sizler için yapan bir firmayız. Kullandığımız malzemeler tamamen sağlık bakanlığı onaylı olup insan sağlığına  her hangi bir zararı yoktur. Yaptığımız işlemleri belli sürelerde kontrol ederek budama işlemi gibi konuları sizler için hallederek her alanda sizlere yardımcı olmaktayız.

Fotoğraf Galerisi

Zafer Mah.205/25 Sk. No 1 Kaynaklar/Buca İZMİR
0532 066 79 33
0532 066 79 33
info@drninsaat.com
Copyright © 2021 Derin İnşaat Tüm hakları saklıdır. | Tasarım Elit SEO